Evet, bütün eğitimlerimiz sizler için ücretsizdir.
Eğitimlerimize katılabilmeniz için sitemize üye olarak kayıt yaptırmanız gerekmektedir.
Eğitim başlıklarına göre yeterli ve kaliteli içerikleri azami derecede sizlere sunduğumuz için eğitim süreleri sizlerin inisiyatifinde olan bir zaman dilimini kapsamaktadır.
Eğitim konularını tamamlamanızın ardından, eğitim içeriğine göre hazırlanan 10 soruluk sınavımızda asgari 6 doğru cevap ya da 5 soruluk sınavımızda asgari 3 doğru cevap vermeniz sertifikaya hak kazanmanızı sağlayacaktır. Sertifika sınavında yanlış verdiğiniz cevaplar sınav sonucu etkilemeyecektir.
Online Başarı Sertifikası, katıldığınız eğitim sonunda gerçekleştirdiğimiz sınavda başarılı olmanızı sağlayacak puanı almanız durumunda hak ettiğiniz bir eğitim katılım sertifikasıdır.
Katıldığınız eğitimi başarıyla tamamladıktan sonra 9 TL karşılığında dijital sertifikanızın siparişini verebilirsiniz.
Başkent Enstitü olarak sizlere destek olacağını ve kişisel gelişiminize yardımcı olacak konular hakkında verdiğimiz eğitimlerin sonucunda başarılı olmanız durumunda alacağınız katılım sertifikası; Kamu Kurumları tarafından onaya tabii olmadığı için Devlet Kurumları tarafında geçerli sayılmamakla birlikte sizlerin CV’lerinizde yetkinliğinizin olduğunu gösteren ve özellikle özel sektörde dikkate alınan önemli bir sertifikadır.